Ostatnia aktualizacja

obsad nastąpiła:

2019-10-19, 17:40:06


Wszyscy
SC
A
B
C
D
Urlop
Nazwisko i imię Klasa Gr. uprawnień Miejsce zamieszkania
Adamczyk Krystian III C Wrocław
Amielucha Katharina I A Wrocław
Andrzejewski Grzegorz III C Lubin
Buszczak Mateusz I B Wrocław
Bzodek Marcin P SC Wałbrzych
Całka Aleksandra II B Świdnica
Dietrich Ryszard M D Wrocław
Dobrowolski Jacek I A Jelenia Góra
Dobrzański Paweł II A Ziębice
Druciak Aleksandra K C Wrocław
Drzazga Marek Z SC Wrocław
Flaszynski Jacek II B Leśna
Gałka Grzegorz P SC Wrocław
Gębarzewski Robert P SC Wrocław
Golisz Grzegorz II B Jelcz- Laskowice
Grusiecki Jan I D Świdnica
Gryś Łukasz K C Bielawa
Gut Krzysztof I A Wrocław
Guzal Grzegorz I A Wałbrzych
Hasiak Piotr K C Wrocław
Herlender Justyna Z SC Wrocław
Hojka Jacek M SC Wrocław
Holecki Adrian II B Żarów
Hyż Paweł I A Bielany Wrocławskie
Isaieva Alona III C Wrocław
Iwańczak Mateusz III B Wrocław
Jacyna Grzegorz M SC Wrocław
Jagoda Zofia I A Wrocław
Jakubaszek Maciej I A Wrocław
Jarzębicka Justyna I SC Wrocław/Świdnica
Jaworska Klaudia III C Wrocław
Jurkowski Wojciech I B Dzierżoniów
Kaczor Radosław Z SC Wrocław
Kawecki Przemysław III C Wrocław
Kała Witold Z SC Wrocław
Knychała Hanna I A Wrocław
Kowalski Piotr Z SC Wrocław
Kruk Aleksandra II B Strzegom
Kuc Michał II A Twardogóra/Wrocław
Kurowska Danuta I D Wrocław
Lenkov Andrej I A Wrocław
Maciejowski Marek I D Świdnica
Magiera Radosław Z SC Wrocław
Mazur Jakub K C Męcinka
Michalska Dorota II A Złotoryja
Mikołajczyk Jakub Z SC Wrocław
Mróz Katarzyna I A Nowa Ruda / Wrocław
Mucha Krzysztof I A Kamieniec Wrocławski
Murdzek Marcin I A Wrocław
Niewiadomska Paulina II B Wrocław/Legnica
Niewiadomski Michał I B Wrocław
Okaj Justyna I B Łozina
Olejnik Milena I B Wrocław
Olszewska Karolina I A Wrocław
Olszewski Mariusz I A Wrocław
Opic Natalia K C Wrocław
Pakuła Barbara Z SC Wrocław
Pawęzka Radosław III B Głogów
Pawleta Oliwia III B Wrocław
Pawluk Konrad Z SC Wrocław
Pałaszewski Władysław M D Wrocław
Pełech Paulina I SC Lubin
Pietrzak Aleksandra III B Kalisz
Praisnar Robert I A Jelcz Laskowice
Przepióra Patryk I B Wrocław
Puchalski Maciej P SC Wrocław
Rogala Bogdan I A Wrocław
Romaniszyn Maciej I A Wrocław
Romaniszyn Wojciech I A Wrocław
Rzepka Magdalena I A Wrocław
Sobolewski Tomasz I A Smolec
Sokół Katarzyna M SC Środa Śląska
Stachowicz Bartłomiej III C Wrocław
Staszewski Piotr I A Wrocław
Stramski Mirosław I A Wrocław
Suszek Karolina K C Wrocław
Szmydyński Krzysztof M SC Góra Śląska
Słomińska Urszula K C Lubin
Trafalski Kacper I B Wojcieszów
Urbaniak Ewelina I A Wrocław
Urbańska Karolina II B Wrocław/ Legnica
Wajdzik Kinga K C Wrocław/Świdnica
Wieruszewski Jarosław Z SC Wrocław
Wolan Jan I A Świdnica
Wyszomirski Tomasz I A Kamienna Góra
Włastowska Sylwia III C Wrocław
Zalewski Piotr I A Wrocław
Zamaro Krzysztof I A Wrocław
Zdebska Magdalena III C Wałbrzych
Żołądek Kamila K C Strzelin
Żukrowski Michał III A Sokołowiec
Żukrowski Wojciech I A Sokołowiec/Wrocław
Łukowicz Andrzej P SC Wałbrzych
Linki:
Sponsorzy: