Ostatnia aktualizacja

obsad nastąpiła:

2019-01-18, 21:48:00



Awanse dolnośląskich sędziów

Miło jest nam zakomunikować, że troje dolnośląskich sędziów uzyskało wyższe uprawnienia na szczeblu centralnym na sezon 2018-2019:

  1. Paulina Pełech awansowała do II ligi
  2. Piotr Kowalski awansował do I ligi
  3. Radosław Kaczor awansował do LSK

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Maciej Jakubaszek nowym sędzią szczebla centralnego siatkówki plażowej

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasz kolega Maciej Jakubaszek zdał z wynikiem pozytywnym egzamin na sędziego szczebla centralnego siatkówki plażowej.

Gratulujemy awansu i życzymy samych trafnych decyzji w rozgrywkach centralnych.

Kursokonferencja wrzesień 2018

Wydział Sędziowski DZPS informuje, że kursokonferencja przed sezonem 2018-2019 odbędzie się 15-16 września 2018. Wszystkie szczegóły związane ze zgłaszaniem się do sezonu, miejscem szkolenia, itp. zostaną opublikowane w późniejszym terminie.

Jednocześnie przypominamy, że szkolenie sędziów szczebla centralnego odbędzie się 1-2 września. 

Zmiany w protokołowaniu zawodów DZPS

W celu ułatwienia pracy sędziom WGiD DZPS wprowadza zmiany w protokole wyłącznie na zawodach DZPS (zmiana nie dotyczy zawodów organiozowanych przez PZPS, w tym wszystkich rund Młodzieżowych Mistrzostw Polski).

W tabeli składu zespołów w rubrykach "ZAWODNIK LIBERO" należy postawić pionową kreskę obok nazwiska i pierwszej litery imienia, tak aby powstało okienko.
Jeżeli libero brało udział w grze, wstawiamy w tym okienku, literkę "T". Jeżeli libero nie brał udziału w grze literkę, wpisujemy "N".
W rubryce "Uwagi" nie dokonujemy żadnego innego zapisu.
 
PRZYKŁAD:
 
Libero
 

Nadanie klas sędziowskich

Miło nam jest zakomunikować, że na wniosek Wydziału Sędziowskiego Zarząd Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej we Wrocławiu w dniu 13.12.2017r. podjął uchwałę o nadaniu wyższych klas sędziowskich naszym kolegom i koleżankom:

do II klasy awansowali:

  • Paweł Dobrzański
  • Michał Kuc
  • Jakub Łuczak
  • Dorota Michalska
  • Marcin Seniura

do I klasy awansowali:

  • Mateusz Buszczak
  • Klaudia Drogosz
  • Wojciech Gulej
  • Zofia Jagoda
  • Justyna Kucharska
  • Andrej Lenkov
  • Krzysztof Mucha
  • Magdalena Parzoch
  • Maciej Romaniszyn
  • Piotr Staszewski
  • Kacper Trafalski
  • Ewelina Urbaniak
  • Piotr Zalewski
  • Wojciech Żukrowski

Życzymy dalszych sędziowskich sukcesów!

Linki:
Sponsorzy: