Ostatnia aktualizacja

obsad nastąpiła:

2017-11-17, 22:30:42



Zgłoszenia do MP w Giżycku

Tegoroczne Mistrzostwa Polski Sędziów odbędą się w Giżycku w dniach 30 maja - 1 czerwca 2014. Organizatorem zawodów jest Wydział Sędziowski Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Siatkowej.

Poniżej artykułu zamieszczany Regulamin Mistrzostw.

Wszystkie osoby zainteresowane wyjazdem do Giżycka powinny zgłaszać się do Mariusza Olszewskiego na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 07.03.2014. Wzorem roku ubiegłego, wśród wszystkich zainteresowanych zostanie wybrany kapitan, który skompletuje drużynę.

Proszę o zgłaszanie się tylko osób spełniających wymogi Regulaminu (m.in.: licencja wydana przed 30 maja 2012, 10 przesędziowanych meczów w sezonie 2013/2014).

Regulamin MP w Giżycku str. 1

Regulamin MP str. 2

Regulamin MP str. 3

Zmarł Tadeusz Hellebrand

Tadeusz Hellebrand img

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Przyjaciela Tadeusza Hellebranda,zasłużonego działacza: Wydziału Sędziowskiego, Wydziału Gier i Dyscypliny DZPS, a przede wszystkim długoletniego Sędziego piłki siatkowej i organizatora minisiatkówki.

Żegnamy Cię Tadeuszu…

Sędziowie i Wydział Sędziowski Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej

Pogrzeb Tadeusza odbędzie się w środę 19. lutego o godzinie 13.45 w kaplicy Kościoła Matki Bożej Bolesnej na Różance przy ul. Bałkańskiej. Po mszy o godz. 14.40 odbędzie się pochówek na polu urnowym cmentarza Osobowickiego.

 

Nowi Sędziowie DZPS

Miło nam jest zakomunikować, że na zebraniu Zarządu DZPS, w dniu 10.02.2014r. formalnie zatwierdzono wniosek Wydziału Sędziowskiego o wpisaniu na listę Dolnośląskich Sędziów osób, które pomyślnie ukończyły kurs podsawowy.

klasę Kandydat otrzymali:

  1. Justyna Błażejewska
  2. Mateusz Buszczak
  3. Klaudia Drogosz
  4. Krzysztof Gałuszka
  5. Wojciech Gulej
  6. Alicja Jagoda
  7. Zofia Jagoda
  8. Wojciech Jurkowski
  9. Mateusz Klóska
  10. Jakub Łuczak
  11. Magdalena Parzoch
  12. Weronika Poliszuk
  13. Magdalena Prymo
  14. Marcin Seniura
  15. Alicja Siniewicz
  16. Piotr Staszewski
  17. Mateusz Wrąbel

W imieniu Wydziału Sędziowskiego gratulujemy ukończenia kursu podstawowego, jednocześnie życząc sukcesów w spełnianiu trudnej i ważnej roli Sędziego oraz samych trafnych decyzji!

Nadanie wyższych klas sędziowskich

Miło nam jest zakomunikować, że na zebraniu Zarządu DZPS, w dniu 10.02.2014r. formalnie zatwierdzono wniosek Wydziału Sędziowskiego o nadaniu wyższych klas sędziowskich.

do klasy II awansowali:

  1. Kamil Jaz
  2. Bartosz Przybycień
  3. Kacper Trafalski
  4. Piotr Zalewski

W imieniu Wydziału Sędziowskiego gratulujemy tego awansu, jednocześnie życząc dalszych sukcesów w spełnianiu trudnej i ważnej roli Sędziego oraz samych trafnych decyzji!

Złoty set

Informujemy, że w niektórych rozgrywkach młodzieżowych rozgrywane są dwumecze, w których w przypadku remisu po dwóch spotkaniach obowiązuje tzw. "złoty set". W takim przypadku prosimy sędziów zawodów rewanżowych o zapoznanie się ze stosownym regulaminem WGiD.

Linki:
Sponsorzy: